JEDNODNIOWY KURS INDYWIDUALNY NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO

KURS PRAKTYCZNY

Na zajęciach praktycznych nauczymy podstawowych manewrów portowych i perfekcyjnie opanujemy manewry egzaminacyjne na akwenie otwartym. Wprowadzenie naszego RIB'a w ślizg wyzwoli sporą dawkę adrenaliny i sprawi że kurs będziecie długo i dobrze wspominać, jako motorowodną przygodę samą w sobie.

Szkolenie realizujemy na RIB'ie  S-5400 wyposażonym w silnik Yamaha o mocy 100KM i głębokie V pod linią wodną, co umożliwia bezpieczne manewrowanie w ślizgu nawet przy bardzo wysokiej fali.

SZKOLENIE TEORETYCZNE

Część teoretyczna prowadzona jest w sali wykładowej, z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych na dużym ekranie. Skupimy się na podstawowych zagadnieniach w dawce możliwej do przyswojenia przed egzaminem. Przed przystąpieniem do szkolenia oraz egzaminu polecamy dokładne zapoznanie się z podręcznikiem internetowym:

Podręcznik motorowodny

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ ;

Podczas kursu gwarantujemy przyjazną przyswajaniu wiedzy przestrzeń, klimatyzowaną salę wykładową, strefę relaksu z leżakami plażowymi i żeglarskimi hamakami a także dostęp do naszego zaplecza sanitarnego ; zawsze czysta łazienka z dostępem tylko dla naszych klientów.

TERMINY ;

Kursy indywidualne na patent sternika motorowodnego jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym, wybranym przez Klienta terminie.

CENA ;

Cena indywidualnego kursu motorowodnego :

1 osoba - 1000 zł

2 osoby - 700 zł /os

3 osoby - 600 zł /os

Uprawnienia: W "zasięgu" sternika motorowodnego jest prowadzenie jachtów motorowych na wodach śródlądowych bez żadnych ograniczeń. Na morskich wodach wewnętrznych, takich jak Zatoka Gdańska, możliwe jest manewrowanie jachtami motorowymi do 12 metrów. Natomiast w dziennej żegludze plażowej zabawa na skuterach wodnych.

Wymagania

1. Ukończony 14 rok życia

Uprawnienia

1. Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych
2. Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

W cenie szkolenia nie są zawarte opłaty egzaminacyjne:

  • 250 zł opłata pełna
  • 125 zł opłata ulgowa - dotyczy uczniów i studentów z ważną legitymacją do 26 roku życia
  • 50 zł /25 zł opłata za wydanie patentu (do uregulowania przelewem na konto PZMiNW po zdanym egzaminie
  • 50 zł opłata za organizację egzaminu

FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z EGZAMINEM ;

Złożenie wniosku o dopuszczenie do egzaminu oraz wniesienie opłaty umożliwiamy na miejscu w dniu szkolenia.

Dodatkowo po pozytywnym przejściu szkolenia można zdobyć certyfikat ISSA Inland Power Yacht Skipper . Cena wydania certyfikatu wynosi 400 zł.

 

Udostępnij