Wyspy Kanaryjskie - Teneryfa - Las Galletas / Rejs katamaranem na wodach pływowych

Na koniec zimy chcemy Was zabrać w ciepłe rejony Wysp Kanaryjskich. Stałe, umiarkowane wiatry pasatowe i temperatura średnio 25°C stwarza warunki idealne do żeglarstwa. Dodatkowym atutem rejsu jest termin - wymiana załogi pomiędzy dwoma oferowanymi terminami wypada w ostatni weekend karnawału - ten na Teneryfie jest najbardziej "brazylijski" i cieszy się sławą jednego z najpopularniejszych na świecie

Zaplanowaliśmy dla Was dwa rejsy, poza zabawą i eksploracją Wysp realizujemy podstawowe szkolenie zgodnie z profilem naszej działalności 🙂 Będzie okazja posłuchać wykładów, będzie okazja pomanewrować katamaranem. Podczas rejsów dużo wiatru we włosach. Skupić się chcemy na odkrywaniu południowo zachodniego wybrzeża Teneryfy oraz odwiedzić piękną La Gomera ze swoim lasem wawrzynolistnym gdzie można poczuć się jak w lesie tropikalnym.

Rejs szkoleniowy prowadzimy na jachcie Belize 43 - wygody, przestronny katamaran, wyczarterowany od sprawdzonej firmy. Bazą będzie Las Galletas, zaraz przy południowym lotnisku na Teneryfie (TFS).

Cena 2200 PLN + 180EUR zryczałtowana składka na opłaty portowe, paliwo, gaz do butli, podatki lokalne,

Długość rejsu 7 dni

TErminy2024: 10.02-17.02 / 17.02-24.02

Dostępność miejsc można sprawdzić na liście załogi

W cenie rejsu - miejsce w kabinie, opieka wykwalifikowanego skippera, szkolenie, kaucja, ubezpieczenie w ramach ubezpieczenia jachtu

W cenę nie jest wliczone - przelot na miejsce zaokrętowania i powrót z miejsca wyokrętowania, wyżywienie,

Transport - Na lotnisko południowe latają bezpośrednio linie Wizzair i Ryanair a do wyszukiwania połączeń przesiadkowych (często lepszych cenowo niż bezpośrednie) polecamy wyszukiwarkę kayak.com. Jeśli wybierzecie lotnisko północne to transfer z tej części wyspy do portu zaokrętowania zajmuje około godziny, koszt autobusu oscyluje w okolicach 15 euro i nie jest skomplikowany. W razie problemów logistycznych pomagamy.

Wyżywienie - Składkę na wyżywienie prowadzi załoga i sama między sobą rozlicza środki przeznaczone na ten cel. Kapitan jest zwolniony ze składki na wyżywienie.

Sprzątanie jachtu po rejsie - po każdym z rejsów kapitan rozdziela obowiązki dotyczące sprzątania jachtu oraz sam w nim uczestniczy, dodatkowo zapewniamy środki czystości.

Prosimy również o zapoznanie się z ogólnymi warunkami uczestnictwa w rejsie

Oferta w nowym oknie

 Zapisy drogą mailową na junga@junga.pl lub za pomocą formularza zgłoszeniowego: Zgłoś się na rejs

Udostępnij