Karnawał / Ciepły koniec zimy na wyspach Kanaryjskich i Atlantyku

Wyspy Kanaryjskie - Teneryfa - San Miguel / Rejs na wodach pływowych

Na koniec zimy chcemy Was zabrać w ciepłe rejony Wysp Kanaryjskich. Stałe, umiarkowane wiatry pasatowe i temperatura średnio 25°C stwarza warunki idealne do żeglarstwa. Dodatkowym atutem rejsu jest termin - sam środek karnawału - ten na Teneryfie jest najbardziej "brazylijski" i cieszy się sławą jednego z najpopularniejszych na świecie

Zaplanowaliśmy dla Was cztery rejsy, poza zabawą i eksploracją Wysp realizujemy podstawowe szkolenie zgodnie z profilem naszej działalności 🙂 Będzie okazja posłuchać wykładów, będzie okazja pomanewrować 50 stopowym jachtem. Podczas rejsów dużo wiatru we włosach, poza Teneryfą planujemy odwiedzić również inną wyspę, w grę wchodzą Gran Canaria z jej pięknymi plażami, La Palma, która ostatnio ukazała swój wulkaniczny charakter, lub La Gomera ze swoim lasem wawrzynolistnym gdzie można poczuć się jak w lesie tropikalnym.

Rejs szkoleniowy prowadzimy na jachcie Beneteau Cyclades 50.5 - część z Was miała okazję go widzieć u nas w Gdyni gdzie w przez kilka miesięcy przechodził generalny remont techniczny i wizualny. Bazą będzie San Miguel, zaraz przy południowym lotnisku na Teneryfie (TFS).

Cena1800 PLN + 120EUR zryczałtowana składka na opłaty portowe, paliwo, gaz do butli, podatki lokalne, pościel

Długość rejsu7 dni

TErminy2023: 04.02-11.02 / 11.02-18.02 / 18.02-25.02 / 25.02-04.03

Dostępność miejsc można sprawdzić na liście załogi

W cenie rejsu - miejsce w kabinie, opieka wykwalifikowanego skippera, szkolenie, kaucja, ubezpieczenie w ramach ubezpieczenia jachtu

W cenę nie jest wliczone - przelot na miejsce zaokrętowania i powrót z miejsca wyokrętowania, wyżywienie, ewentualna opłata egzaminacyjna

Transport - Na lotnisko południowe latają bezpośrednio linie Wizzair i Ryanair a do wyszukiwania połączeń przesiadkowych (często lepszych cenowo niż bezpośrednie) polecamy wyszukiwarkę kayak.com. Jeśli wybierzecie lotnisko północne to transfer z tej części wyspy do portu zaokrętowania zajmuje około godziny, koszt autobusu oscyluje w okolicach 15 euro i nie jest skomplikowany. W razie problemów logistycznych pomagamy.

Wyżywienie - Składkę na wyżywienie prowadzi załoga i sama między sobą rozlicza środki przeznaczone na ten cel. Kapitan jest zwolniony ze składki na wyżywienie.

Sprzątanie jachtu po rejsie - po każdym z rejsów kapitan rozdziela obowiązki dotyczące sprzątania jachtu oraz sam w nim uczestniczy, dodatkowo zapewniamy środki czystości.

Prosimy również o zapoznanie się z ogólnymi warunkami uczestnictwa w rejsie

Zgłoszenia można dokonać wysyłając maila na junga@junga.pl lub korzystając z formularza kontaktowego z naszej strony w zakładce "kontakt".

Udostępnij