Wyspy Kanaryjskie - Teneryfa - Las Galletas / Rejs na wodach pływowych

Beneteau Oceanis 43 | NicoleNa koniec zimy chcemy Was zabrać w ciepłe rejony Wysp Kanaryjskich. Stałe, umiarkowane wiatry pasatowe i temperatura średnio 25°C stwarza warunki idealne do żeglarstwa. Dodatkowym atutem rejsu jest termin - wszystkie rejsy odbywają się w okresie karnawału - ten na Teneryfie jest najbardziej "brazylijski" i cieszy się sławą jednego z najpopularniejszych na świecie

Zaplanowaliśmy dla Was cztery rejsy, poza zabawą i eksploracją Wysp realizujemy podstawowe szkolenie zgodnie z profilem naszej działalności 🙂 Będzie okazja posłuchać wykładów, będzie okazja pomanewrować jachtem w marinach. Podczas rejsów dużo wiatru we włosach. Skupić się chcemy na odkrywaniu południowo zachodniego wybrzeża Teneryfy oraz odwiedzić piękną La Gomera ze swoim lasem wawrzynolistnym gdzie można poczuć się jak w lesie tropikalnym.

Rejs szkoleniowy prowadzimy na jachcie Oceanis 43 - wygodny, przestronny jacht, wyczarterowany od sprawdzonej firmy. Bazą będzie Las Galletas, zaraz przy południowym lotnisku na Teneryfie (TFS).

Cena 2200 PLN + 140EUR zryczałtowana składka na opłaty portowe, paliwo, gaz do butli, podatki lokalne,

Długość rejsu 7 dni

TErminy2025: 08.02-15.02 / 15.02-22.02 / 22.02-01.03 / 01.03-08.03

Dostępność miejsc można sprawdzić na liście załogi

W cenie rejsu - miejsce w kabinie, opieka wykwalifikowanego skippera, szkolenie, kaucja, ubezpieczenie w ramach ubezpieczenia jachtu

W cenę nie jest wliczone - przelot na miejsce zaokrętowania i powrót z miejsca wyokrętowania, wyżywienie,

Transport - Na lotnisko południowe latają bezpośrednio linie Wizzair i Ryanair a do wyszukiwania połączeń przesiadkowych (często lepszych cenowo niż bezpośrednie) polecamy wyszukiwarkę kayak.com. Jeśli wybierzecie lotnisko północne to transfer z tej części wyspy do portu zaokrętowania zajmuje około godziny, koszt autobusu oscyluje w okolicach 15 euro i nie jest skomplikowany. W razie problemów logistycznych pomagamy.

Wyżywienie - Składkę na wyżywienie prowadzi załoga i sama między sobą rozlicza środki przeznaczone na ten cel. Kapitan jest zwolniony ze składki na wyżywienie.

Sprzątanie jachtu po rejsie - po każdym z rejsów kapitan rozdziela obowiązki dotyczące sprzątania jachtu oraz sam w nim uczestniczy, dodatkowo zapewniamy środki czystości.

Prosimy również o zapoznanie się z ogólnymi warunkami uczestnictwa w rejsie

 Zapisy drogą mailową na junga@junga.pl lub za pomocą formularza zgłoszeniowego: Zgłoś się na rejs