Jachtowy sternik morski

Kurs jachtowego sternika morskiego na Zatoce Gdańskiej

Szkolenie żeglarskie na patent jachtowego sternika morskiego organizujemy w kilku formułach, tak aby bezwzględnie każdy na miarę swoich możliwości i ograniczonego czasu mógł skorzystać z naszej oferty.

Szczegółowe opisy kursów intensywnych tygodniowych, elastycznych - weekendowych i popołudniowych w wybrane dni tygodnia oraz skróconych dla zaawansowanych znajdziecie w zakładkach poniżej, a także na podstronach poświęconych każdej formule z osobna.

Z pośród wielu dostępnych na rynku ofert żeglarskiego szkolenia nasza zdecydowanie się wyróżnia, zarówno przygotowaniem, jak i niespotykanymi nigdzie indziej nowatorskimi sposobami realizacji samego szkolenia.

W zakresie przygotowania jest to między innymi usprawniający zapis na zajęcia system rezerwacji online, dwie sale wykładowe wyposażone w sprzęt do prezentacji, oraz symulatory urządzeń pokładowych. Infrastruktura wzbogacona o strefę relaksu z leżakami i żeglarskimi hamakami. Nasze nowatorskie podejście do kwestii szkolenia to włączenie do programu szkolenia manewrów wykonywanych absolutnie samodzielnie  bez instruktora na pokładzie w asyście profesjonalnego RIB'a ratowniczego. W niewielu ośrodkach praktyczne zajęcia z nawigacji realizowane są nocą na akwenie Zatoki Gdańskiej. Na naszych kursach nocny rejs szkoleniowy oraz nocne manewry portowe stanowią integralną część każdego kursu jachtowego sternika morskiego.

Kurs intensywny

Kursy tygodniowe to intensywne, wyczerpujące i bardzo efektywne szkolenie.

Na kurs w takiej formie należy przeznaczyć sześć pełnych dni od poniedziałku do soboty. Zapewniamy 9 godzin efektywnego szkolenia dziennie. W trakcie kursu organizujemy rejs nocny po Zatoce Gdańskiej. Przyjezdnym proponujemy zakwaterowanie na jachcie lub w licznych apartamentach na terenie Trójmiasta.

Kursy intensywne tygodniowe rozpoczynamy praktycznie w każdy poniedziałek. Można stawić się już w niedzielę wieczorem. Wystarczy powiadomić nas o swoim przybyciu najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Sukces gwarantowany!

UMOŻLIWIAMY SWOBODNE PRZENIESIENIE OPŁACONEGO LUB ZALICZKOWANEGO KURSU NA INNY DOWOLNY TERMIN!

ik11490 zł

więcej

Kurs weekendowy

Kurs weekendowy na stopień jachtowego sternika morskiego

Zajęcia prowadzimy w małych grupach, maksymalnie 5 osobowych

Na kursach weekendowych z opcją dowolnego wyboru weekendu realizacja programu rozkłada się w czasie zazwyczaj do 3 - 5 weekendów, które nie muszą następować bezpośrednio po sobie.

Szkolimy intensywnie - za dnia i w nocy. Przyjezdnym proponujemy zakwaterowanie na jachcie lub w apartamentach na terenie Trójmiasta.

ik11890 zł

więcej

Kurs w wybrane dni tygodnia

Kurs w wybrane dni tygodnia na stopień jachtowego sternika morskiego

Szkolimy w małych grupach, maksymalnie 5 osobowych!

Formuła popołudniowa w dowolnie wybrane dni tygodnia to najbardziej elastyczna forma szkolenia z myślą o mieszkańcach Trójmiasta i okolic, którzy z racji na bliskość zamieszkania od portu jachtowego w Gdyni mogą odwiedzać naszą szkołę  na krótkie trzy godzinne sesje manewrowo wykładowe i dzięki temu traktować żeglarskie szkolenie jako chwilę wytchnienia i czas dla siebie.

Popołudniowe godziny zajęć i wygodny system rezerwacji online. Można umówić się raz, dwa razy w tygodniu lub częściej. Kurs kontynuować można tak długo aż uda się zrealizować program szkolenia. Sukces gwarantowany!

 

ik11890 zł

więcej

Kurs skrócony dla zaawansowanych

Kurs skrócony dla zaawansowanych

Dla zaawansowanych proponujemy skrócony program szkolenia i wsparcie e-learning w promocyjnej cenie 980PLN

Kursy skrócone dla zaawansowanych to opcja kilkugodzinnego szlifu podstawowych, egzaminacyjnych manewrów w porcie i na akwenie otwartym. Szkolenie trwa od czwartku do soboty lub w dowolnie wybranym tygodniu w którym organizowany jest kurs intensywny.

Szkolenie polega na dołączeniu do końcówki szkolenia intensywnego, przed zapisem wymagane jest wykazanie doświadczenia żeglarskiego, jego brak lub mała ilość przekreśla możliwość wzięcia udziału w kursie dla zaawansowanych - 200 godzin stażowych to nie jest duże doświadczenie - to minimum wymagane do podejścia do egzaminu.

ik1990 zł