Kurs w wybrane dni tygodnia na stopień jachtowego sternika morskiego

UMOŻLIWIAMY ZAPIS NA KAŻDE KOLEJNE ZAJĘCIA PRZY POMOCY WYGODNEGO I PROSTEGO W UŻYCIU SYSTEMU REZERWACJI ONLINE

Kurs jachtowego sternika morskiego w tej opcji można rozpocząć w dowolny dzień tygodnia - najlepiej od poniedziałku. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 17 do 20. Prowadzimy nabór ciągły. Przy trzech jednoczesnych zgłoszeniach obniżamy cenę kursu o 200 zł dla każdego!

W cenie kursu nocny rejs szkoleniowy po Zatoce Gdańskiej.

Kurs jachtowego sternika morskiego w wybrane dni tygodnia to szkolenie w bardzo elastycznej formule, w której uczestnik realizuje program wybierając odpowiednie dla siebie popołudnia. System rezerwacji online ułatwia umawianie się na każde kolejne zajęcia, bez potrzeby dzwonienia, mailowania.

Uczestnik kursu sam decyduje którego dnia w danych tygodniu. Po uregulowaniu ceny za kurs wprowadzamy dane uczestnika do systemu rezerwacji online. Od tego momentu zapis na kolejne zajęcia odbywa się przy pomocy prostego w obsłudze systemu. Wystarczy zaznaczyć chęć przybycia w systemowym kalendarzu, a następnie stawić się punktualnie na zajęcia.

Ponieważ egzaminy na patent jachtowego sternika morskiego organizujemy w każdym tygodniu, również egzaminy próbne, każdy sam po weryfikacji swoich umiejętności na egzaminie próbnym może postanowić o zakończeniu kursu. Uczęszczać można nie tylko tak długo aż uda się zrealizować  wymagany materiał, ale także do czasu aż nabierze się pewności w samodzielnym wykonywania manewrów. Zależy nam bardzo abyście byli przygotowani nie tylko do egzaminu, ale także do samodzielnego realizowania swoich uprawnień w sposób bezpieczny i zgodny z zasadami dobrej praktyki morskiej. Nie ma limitu godzin - każdy przyswaja materiał we własnym tempie, na miarę swoich możliwości czasowych.

Do wyboru są konkretne dni tygodnia. Na kurs można uczęszczać raz, dwa razy w tygodniu lub częściej, według uznania, a także zawiesić szkolenie na kilka tygodni czy miesięcy. Warto mieć jednak na uwadze że częstość zajęć ma wpływ na efektywność szkolenia. Rozwlekanie kursu w czasie nie sprzyja jego efektom.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURS

Żeby zapisać się na kurs jachtowego sternika morskiego w formule w wybrane dni tygodnia wystarczy wysłać zgłoszenie mailowe w krótkiej i zwięzłej formie - wybrany dzień tygodnia na rozpoczęcie kursu, imię i nazwisko, dane kontaktowe. Można skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Zgłoszenie powinno być potwierdzone jeszcze tego samego dnia. W wyjątkowych sytuacjach poprosimy o cierpliwość. Czas oczekiwania na odpowiedź nie powinien przekroczyć 48 godzin. W potwierdzeniu zgłoszenia znajdziecie prośbę o wpłatę ceny szkolenia na nasze konto, następnie po otrzymaniu potwierdzenia przelewu udostępnimy dane do logowania wraz z instrukcją oraz przekażemy hasło do podręcznika online.

Formularz kontatkowy

CENA I ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE

Cena kursu na stopień Jachtowego Sternika Morskiego w trybie "W wybrane dni tygodnia" to 1890PLN

Przy trzech lub więcej jednoczesnych zgłoszeniach stosujemy cenę promocyjną 1690PLN/os

Dla uczniów i studentów do 26 roku życia z ważną legitymacją dodatkowe 100zł zniżki

Dla naszych kursantów kursy SRC w promocyjnej cenie 250PLN zamiast 450PLN

W ramach szkolenia żeglarskiego przygotowanie do uzyskania certyfikatu ISSA Inshore Skipper gratis

Świadczenia zawarte w cenie to 15 godzin wykładowych i konsultacyjnych, 30 - 45 godzin manewrowych, ubezpieczenie NNW, dostęp do podręcznika online i materiałów szkoleniowych. W cenie także dostęp do zaplecza socjalnego Mariny Gdynia. Cena nie zawiera zakwaterowania oraz wyżywienia.

Na ukończenie szkolenia każdy uczestnik ma rok kalendarzowy od momentu utworzenia konta w systemie rezerwacji online (otrzymania wiadomości email z danymi do logowania). Nie ma możliwości zwrotu środków za niewykorzystane zajęcia.

Cena nie zawiera opłaty za egzamin oraz wystawienie patentu. Wysokość tych opłat ustala Polski Związek Żeglarski. W bieżącym sezonie przedstawiają się one następująco:

pzz opłata za egzamin opłata za wystawienie patentu
pełna stawka ze zniżką* pełna stawka ze zniżką*
żeglarz jachtowy 250 125 50 25
sternik jachtowy 350 175 50 25

UWAGA Do ceny egzaminu należy doliczyć 50 PLN na koszty przygotowania i organizacji egzaminu.

*Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26 roku życia

Opłat tych nie da się uniknąć korzystając z usług innej szkoły żeglarstwa. Polski Związek Żeglarski stosuje jednakowy cennik w stosunku do wszystkich podmiotów, we wszystkich województwach.