UMOŻLIWIAMY ZAPIS NA KAŻDE KOLEJNE ZAJĘCIA PRZY POMOCY WYGODNEGO I PROSTEGO W UŻYCIU SYSTEMU REZERWACJI ONLINE

Kurs jachtowego sternika morskiego w tej opcji można rozpocząć od każdego tygodnia. Zajęcia odbywają się od poniedziaąłku do piątku od 17 do 20. Prowadzimy nabór ciągły. Przy trzech jednoczesnych zgłoszeniach obniżamy cenę kursu o 200 zł dla każdego!

W cenie kursu przysługuje nocny rejs szkoleniowy po Zatoce Gdańskiej!

Kurs jachtowego sternika morskiego w wybrane dni tygodnia to szkolenie w bardzo elastycznej formule, w której uczestnik realizuje program wybierając odpowiednie dla siebie popołudnia. System rezerwacji online ułatwia umawianie się na każde kolejne zajęcia, bez potrzeby dzwonienia, mailowania.

Uczestnik kursu sam decyduje w którym tygodniu, którego dnia i w jakich zajęciach zechce uczestniczyć. Po uregulowaniu ceny za kurs wprowadzamy dane uczestnika do systemu rezerwacji online. Od tego momentu zapis na kolejne zajęcia odbywa się przy pomocy prostego w obsłudze systemu. Wystarczy zaznaczyć chęć przybycia w systemowym kalendarzu, a następnie stawić się punktualnie na zajęcia.

Ponieważ egzaminy na patent jachtowego sternika morskiego organizujemy w każdym tygodniu, również egzaminy próbne, każdy sam po weryfikacji swoich umiejętności na egzaminie próbnym może postanowić o zakończeniu kursu. Uczęszczać można nie tylko tak długo aż uda się zrealizować  wymagany materiał, ale także do czasu aż nabierze się pewności w samodzielnym wykonywania manewrów. Zależy nam bardzo abyście byli przygotowani nie tylko do egzaminu, ale także do samodzielnego realizowania swoich uprawnień w sposób bezpieczny i zgodny z zasadami dobrej praktyki morskiej. Nie ma limitu godzin dla odpornych na wiedzę. Każdy przyswaja materiał we własnym tempie, na miarę swoich możliwości czasowych.

Do wyboru są konkretne dni tygodnia. Na kurs można uczęszczać raz, dwa razy w tygodniu lub częściej, według uznania, a także zawiesić szkolenie na dowolnie długi okres. Warto mieć jednak na uwadze że częstość zajęć ma wpływ na efektywność szkolenia. Rozwlekanie kursu w czasie nie sprzyja jego efektom.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURS

Żeby zapisać się na kurs jachtowego sternika morskiego w formule w wybrane dni tygodnia wystarczy wysłać zgłoszenie mailowe w krótkiej i zwięzłej formie - wybrany dzień tygodnia na rozpoczęcie kursu, imię i nazwisko, dane kontaktowe. Można skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Zgłoszenie powinno być potwierdzone jeszcze tego samego dnia. W wyjątkowych sytuacjach poprosimy o cierpliwość. Czas oczekiwania na odpowiedź nie powinien przekroczyć 48 godzin. Po odnotowaniu wpłaty wprowadzamy dane uczestnika kursu do systemu rezerwacji online. Udostępniamy hasło do systemu oraz podręcznika internetowego.

Formularz kontatkowy

CENA I ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE

Cena kursu na stopień Jachtowego Sternika Morskiego w trybie "W wybrane dni tygodnia" to 1790PLN

Przy trzech lub więcej jednoczesnych zgłoszeniach stosujemy cenę promocyjną 1590PLN/os

Dla uczniów i studentów do 26 roku życia z ważną legitymacją dodatkowe 100zł zniżki

Dla naszych kursantów kursy SRC w promocyjnej cenie 250PLN zamiast 450PLN

W ramach szkolenia żeglarskiego przygotowanie do uzyskania certyfikatu ISSA Inshore Skipper gratis

Świadczenia zawarte w cenie to 15 godzin wykładowych i konsultacyjnych, 30 - 45 godzin manewrowych, ubezpieczenie NNW, dostęp do podręcznika online i materiałów szkoleniowych. W cenie także dostęp do zaplecza socjalnego Mariny Gdynia. Cena nie zawiera zakwaterowania oraz wyżywienia.

Na ukończenie szkolenia każdy uczestnik ma rok kalendarzowy od momentu utworzenia konta w systemie rezerwacji online (otrzymania wiadomości email z danymi do logowania). Nie ma możliwości zwrotu środków za niewykorzystane zajęcia.

Cena nie zawiera opłaty za egzamin oraz wystawienie patentu. Wysokość tych opłat ustala Polski Związek Żeglarski. W bieżącym sezonie przedstawiają się one następująco:

pzz opłata za egzamin opłata za wystawienie patentu
pełna stawka ze zniżką* pełna stawka ze zniżką*
żeglarz jachtowy 250 125 50 25
sternik jachtowy 350 175 50 25

UWAGA Do ceny egzaminu należy doliczyć 50 PLN na koszty przygotowania i organizacji egzaminu.

*Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26 roku życia

Opłat tych nie da się uniknąć korzystając z usług innej szkoły żeglarstwa. Polski Związek Żeglarski stosuje jednakowy cennik w stosunku do wszystkich podmiotów, we wszystkich województwach.

 

Udostępnij