Kurs w wybrane dni tygodnia na patent żeglarza jachtowego

UMOŻLIWIAMY ZAPIS NA KAŻDE KOLEJNE ZAJĘCIA PRZY POMOCY WYGODNEGO I PROSTEGO W UŻYCIU SYSTEMU REZERWACJI ONLINE

Kurs żeglarza jachtowego w tej opcji można rozpocząć dowolnego dnia. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 17 do 20. Przy trzech jednoczesnych zgłoszeniach obniżamy cenę kursu o 200 zł dla każdego!

Kurs żeglarza jachtowego w wybrane dni tygodnia to szkolenie w elastycznej formule, w której uczestnik wybiera odpowiednie dla siebie popołudnia celem realizacji programu. System rezerwacji online ułatwia umawianie się na każde kolejne zajęcia, bez potrzeby dzwonienia, mailowania, odwoływania swojego uczestnictwa.

Uczestnik kursu sam decyduje w którym tygodniu, którego dnia i w jakich zajęciach zechce uczestniczyć. Po uregulowaniu ceny za kurs wprowadzamy dane uczestnika do systemu rezerwacji online. Od tego momentu zapis na kolejne zajęcia odbywa się przy pomocy prostego w obsłudze systemu. Wystarczy zaznaczyć chęć przybycia w systemowym kalendarzu, a następnie stawić się punktualnie na zajęcia.

Ponieważ egzaminy na patent żeglarza jachtowego organizujemy w każdym tygodniu, również egzaminy próbne, każdy sam po weryfikacji swoich umiejętności na egzaminie próbnym może postanowić o zakończeniu kursu. Uczęszczać można nie tylko tak długo aż uda się zrealizować  wymagany materiał, ale także do czasu aż nabierze się pewności w samodzielnym wykonywania manewrów. Nie ma limitu godzin - każdy przyswaja materiał we własnym tempie, w miarę swoich możliwości czasowych.

Do wyboru są konkretne dni tygodnia. Na kurs można uczęszczać raz, dwa razy w tygodniu lub częściej, według uznania, a także zawiesić szkolenie na kilka tygodni. Warto mieć jednak na uwadze że częstość zajęć ma wpływ na efektywność szkolenia. Rozwlekanie kursu w czasie nie sprzyja jego efektom.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURS

Wystarczy wysłać zgłoszenie mailowe w krótkiej i zwięzłej formie - termin przyjazdu, imię i nazwisko, dane kontaktowe. Można skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Twoje zgłoszenie powinno być potwierdzone jeszcze tego samego dnia, w wyjątkowych sytuacjach poczekaj do 48 godzin. W potwierdzeniu zgłoszenia zawarte będą wszystkie niezbędne informacje dotyczące kursu, przedpłaty i dostępu do podręcznika online. Po odnotowaniu wpłaty wprowadzimy Twoje dane do systemu rezerwacji, prześlemy dane i instrukcje do logowania oraz udostępnimy hasło do podręcznika internetowego. Prosimy zapisywać się na kurs z minimum 4 dniowym wyprzedzeniem, ze względu na konieczność załatwienia formalności

Formularz kontatkowy

CENA I ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE

Cena kursu na stopień Żeglarza Jachtowego w trybie "W wybrane dni tygodnia" to 1790PLN

  • Przy trzech lub więcej jednoczesnych zgłoszeniach stosujemy cenę promocyjną 1590PLN/os
  • Dla uczniów i studentów do 26 roku życia z ważną legitymacją dodatkowe 100zł zniżki
  • Dla naszych kursantów kursy SRC w promocyjnej cenie 250PLN zamiast 450PLN
  • W ramach szkolenia żeglarskiego przygotowanie do uzyskania certyfikatu ISSA Inshore Skipper gratis
  • Szkolenie na stopień sternika motorowodnego 50zł zniżki

Świadczenia zawarte w cenie to 15 godzin wykładowych i konsultacyjnych, 30 - 40 godzin manewrowych, ubezpieczenie NNW w ramach polisy jachtu, dostęp do podręcznika online i materiałów szkoleniowych. W cenie także dostęp do zaplecza socjalnego Mariny Gdynia. Cena nie zawiera zakwaterowania oraz wyżywienia.

Na ukończenie szkolenia każdy uczestnik ma rok kalendarzowy od momentu utworzenia konta w systemie rezerwacji online (otrzymania wiadomości email z danymi do logowania). Nie ma możliwości zwrotu środków za niewykorzystane zajęcia.

Cena nie zawiera opłaty za egzamin oraz wystawienie patentu. Wysokość tych opłat ustala Polski Związek Żeglarski. W bieżącym sezonie przedstawiają się one następująco:

pzz opłata za egzamin opłata za wystawienie patentu
pełna stawka ze zniżką* pełna stawka ze zniżką*
żeglarz jachtowy 250 125 50 25
sternik jachtowy 350 175 50 25

UWAGA Do ceny egzaminu należy doliczyć 50 PLN na koszty przygotowania i organizacji egzaminu.

*Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26 roku życia

Opłat tych nie da się uniknąć korzystając z usług innej szkoły żeglarstwa. Polski Związek Żeglarski stosuje jednakowy cennik w stosunku do wszystkich podmiotów, we wszystkich województwach.